Ftesë në 5, Live vs Instagram, sfida që nxjerr zbuluar vajzat seksi të ekranit, 2 Prill 2021,Pjesa 2

1 Просмотры
Издатель
Tema:  Sa të “çmendura” pas filtrave janë Ana, Ami, Antoneta dhe Sfida e parë i nxjerr zbuluar
Të  ftuar në studio: Ana Kauri, ish konkurrente “Përputhen”
Antoneta Koçi, blogere
Daljana Sejdia, moderatore

#BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare
Gazetar: Adela Hysenllari

Për më shumë vizitoni:

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV

Shows HERE:
For more content from click HERE:
Like Top Channel on Facebook HERE:
Follow Top Channel on Instagram HERE:
Follow Top Channel on Twitter HERE:
#TopChannel
Категория
Забавные видео
Комментариев нет.